naprawa lodówki po gwarancji

Szukasz porad i wskazówek na temat artykułów gospodarstwa domowego, bądź elektroniki użytkowej? Znajdziesz je w tym miejscu.
Awatar użytkownika
Waleria_61
Posty: 1
Rejestracja: 14 lis 2021, 18:11

naprawa lodówki po gwarancji

Post autor: Waleria_61 »

Hej! Czy naprawialiście kiedyś jakiś domowy sprzęt, któremu zdążyła się już skończyć gwarancja? Ja mam właśnie problem z lodówką i obawiam się, że mogę dość dużo zapłacić. Polecacie jakiś konkretny pogwarancyjny serwis lodówek Kraków? Potrzebny mi sprawdzony człowiek z doświadczeniem w takich naprawach. Wolałabym uniknąć kupowania nowej lodówki... Dlatego liczę na was!

pompa białoruska
Awatar użytkownika
Anita88
Posty: 1
Rejestracja: 06 lis 2021, 9:40

Re: naprawa lodówki po gwarancji

Post autor: Anita88 »

Mnie dość mocno ostatnio zmartwiła uszkodzona zmywarka a konkretnie jej drzwiczki, także znalazłam na szybko jakiś serwis zmywarek Siemens w Krakowie, zadzwoniłam i w sumie całkiem szybko do mnie przyjechali, w mig uwinęli się z robotą, co szczerze mocno mnie zaskoczyło. No i cena nie była jakaś wysoka. Da się znaleźć firmę dobrą i tanią, ale trzeba na to poświęcić trochę czasu ;)
Awatar użytkownika
Tybilla_62
Posty: 1
Rejestracja: 05 sty 2022, 12:06

Re: naprawa lodówki po gwarancji

Post autor: Tybilla_62 »

Jeśli to pomoże w wybraniu firmy to polecam zwrócić uwagę czy serwisy oferują części zamienne do AGD. Zazwyczaj te oryginalne komponenty są zwyczajnie droższe, a zamienniki jak się można domyślać tańsze. Przynajmniej w ten sposób można chociaż trochę zaoszczędzić. No i to też racja, że trzeba znaleźć kogoś sprawdzonego. Są takie firmy, które świetnie realizują usługi i mają niskie ceny. Niestety jest ich chyba coraz mniej..
ODPOWIEDZ