Prezent dla męża

W tym miejscu możesz dodać wpis, który nie nawiązuje do pozostałych kategorii. Dowolna tematyka.
Awatar użytkownika
Alberta
Posty: 1
Rejestracja: 25 wrz 2021, 6:10

Prezent dla męża

Post autor: Alberta »

Potrzebuję waszego polecania, możecie mi podpowiedzieć, co warto kupić w prezencie urodzinowym dla męża? Naprawdę nie mam pomysłu, chociaż zdaję sobie sprawę z tego, że znam go najlepiej i powinnam wiedzieć, co mój ukochany chciałby dostać. pomyślałam, że może dobrą opcją byłaby lornetka albo nóż myśliwski, bo partner jest myśliwym i sporo czasu spędza w lesie.
goya

Re: Prezent dla męża

Post autor: goya »

Brzmi ciekawie, jak mu się to przyda - to czemu nie? Jak chodzi o mnie, to planuję postawić na pędzel z włosia borsuka i kosmetyki, bo coś takiego zawsze się przyda. A właśnie świetne w tym zakresie propozycje znalazłam właśnie u firmy Facetaria.pl- także tam planuję dokonać zakupu.
Zosia1

Re: Prezent dla męża

Post autor: Zosia1 »

Hej! Szukam kubeczków na lody https://icecup.pl/oferta/kubki-do-lodow jako nietypowego prezentu. Czy macie jakieś propozycje, gdzie mogę znaleźć ciekawe modele? Dzięki za wskazówki!
wodna12

Re: Prezent dla męża

Post autor: wodna12 »

Ja mężowi kupiłam profesjonalne nożyczki do brody i wąsów. Bardzo mu się spodobał prezent, teraz może sam dbać o odpowiedni kształt swojego zarostu :D

walka włodarczyka na żywo online
ODPOWIEDZ