Samochody

W tym miejscu możesz dodać wpis, który nie nawiązuje do pozostałych kategorii. Dowolna tematyka.
Awatar użytkownika
bartosz1969
Posty: 1
Rejestracja: 18 sie 2022, 3:51

Samochody

Post autor: bartosz1969 »

Panowie, przychodzę do Was z pytaniem, bo przecież nie tylko gadżetami komputerowymi człowiek żyje, prawda?;) Ja od jakiegoś czasu jestem mocno zafascynowany samochodami, szczególnie moim. Zastanawiam się, czy warto zrobić tuning diesela, żeby zwiększyć moc silnika? Dajcie znać, czy ktoś z Was zdecydował się na takie rozwiązanie w swoim samochodzie :)
otla

Re: Samochody

Post autor: otla »

......................................................
jakie samochody najlepiej kupować, bo mam w planach zakup ale nie wiem na co konkretnie się zdecydować a wybór jest dość duży
mira

Re: Samochody

Post autor: mira »

Mam zamiar sobie wypożyczyć auto na wakacje bo zakup mi się nie opłaca czytam tu https://comfortcar.pl/blog/aktualnosci/ ... -to-robic/ jak mogę zrobić to dobrze.
Demokryt88

Re: Samochody

Post autor: Demokryt88 »

Powiem szczerze, że sam się nad tym zastanawiam. Myślałam o Toyocie Yaris, bo ma bardzo dobre opinie z tego co wiem i nie ciągnie za dużo benzyny, a to chyba najważniejsze. Myślę, że ważne, żeby mieć zaufany serwis, żeby później to auto naprawiać. Naprawy nowych aut to nieraz kolosalna kasa :/
AVIA2

Re: Samochody

Post autor: AVIA2 »

Moim zdaniem to trudno powiedzieć jaki samochód warto kupić, bo każdy jest inny i ma inne potrzeby. Dla mnie najlepszy samochód to dżip, bo mieszkam za miastem, nieco w lesie, więc nieraz przejazd jest utrudniony. Zawsze można zdecydować się na import, zakup u dealera czy osoby prywatnej. Dużo jest opcji.
gienia

Re: Samochody

Post autor: gienia »

Zgadzam się, są różne sposoby na to żeby jeździć fajnym samochodem, jedni kupują a inni wynajmują i ja tym razem do tych drugich się zaliczę. Widziałam już że wypożyczalnia samochodów Wrocław ma masę samochodów do wyboru i niektóre w naprawdę przystępnych cenach. Warunki wynajmu też mi odpowiadają bo są nieskomplikowane i nie ma dodatkowych opłat takich jak kaucja czy opłata przygotowawcza
TERBERG11

Re: Samochody

Post autor: TERBERG11 »

A jakie marki najbardziej lubicie samochodów? Ja tylko volvo! Przejechałem się już na wielu samochodach i tylko volvo się sprawdza u mnie tak dobrze, więc już nie eksperymentuję!
ODPOWIEDZ