Technologia

Niszczarki dokumentów w sklepie Copi-Flex

• Zakładki: 18


Niszczarka do dokumentów jest bardzo potrzebnym sprzętem w każdym biurze, zarówno w urzędzie, jak i w firmie prywatnej. Bez niej trudno dobrze zorganizować pracę. Szeroki wybór takich urządzeń oferuje Copi-Flex Technika Biurowa.

Ręczne darcie i wyrzucanie do śmieci błędnie napisanych, źle wydrukowanych czy po prostu zbędnych dokumentów na dłuższą metę jest zbyt czasochłonne i uciążliwe, przeszkadza w wykonaniu innych, znacznie ważniejszych zadań. Dlatego każde dobrze funkcjonujące biuro zaopatrzone jest w niszczarki do dokumentów. Ułatwiają one pracę, pomagając w dobrej jej organizacji. Odgrywają też niebagatelną rolę w porządkowaniu dokumentacji. Co najistotniejsze, ich używanie znacząco ogranicza niebezpieczeństwo wycieku niebezpiecznych lub drażliwych informacji. Z drobno pociętych pasków papieru o wiele trudniej cokolwiek odczytać niż z dokładnie nawet podartych strzępów.

Jeśli prowadzisz firmę lub zajmujesz się zaopatrzeniem instytucji publicznych i poszukujesz nowej niszczarki, zajrzyj do sklepu Copi-Flex Technika Biurowa. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Copi-Flex – szeroki wybór niszczarek

Firma Copi-Flex Technika Biurowa oferuje szeroki wybór urządzeń, w tym oczywiście niszczarek do dokumentów. W jej sklepie aktualnie dostępnych jest kilkanaście modeli marek HSM (Shredstar i Securio) oraz Kobra. Są to urządzenia najwyższej jakości, które sprawdzą się w każdym biurze. Ceny mieszczą się w przedziale od 330 zł do 3600 zł.

W oferowanej gamie niszczarek znajdziemy produkt, który spełni nasze oczekiwania odnośnie ceny, trwałości, wszechstronności i wygody obsługi, zużycia energii, głośności silnika czy zajmowanego miejsca (istotna rzecz przy zagospodarowywaniu przestrzeni biurowej). Wystarczy wybrać model odpowiedni do naszej instytucji lub firmy. Przy wyborze niszczarki kierujemy się, poza oczywiście ceną, jej parametrami i naszymi oczekiwaniami wobec urządzenia.

Nabywając niszczarkę, warto dokupić dedykowany do niej olej czyszcząco-konserwujący do noży tnących. Jego regularne stosowanie zapewnia utrzymanie maksymalnej trwałości i wysokiej wydajności urządzenia.

Copi-Flex – sprzedaż i obsługa serwisowa

Oprócz sprzedaży, Copi-Felx Technika Biurowa zajmuje się również obsługą serwisową urządzeń biurowych, w tym oczywiście niszczarek do dokumentów. W ofercie są również materiały eksploatacyjne, takie jak: tonery, tusze, oleje czyszcząco-konserwujące, itd), zarówno oryginalne, jak i zamienniki. Klienci liczyć mogą na wyselekcjonowane produkty gwarantujące niezawodność, szybką, sprawną i wygodną obsługę sprzedażową oraz profesjonalną opiekę serwisową gwarancyjną i pogwarancyjną. 

Szukasz niszczarki? Na Copi-Flex na pewno się nie zawiedziesz!

Artykuł powstał we współpracy z firmą Copi-Flex Technika Biurowa

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
23 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *