Technologia

Sprężarki bez tajemnic, czyli wszystko co musisz wiedzieć przed zakupem

• Zakładki: 76


Decyzja o zakupie sprężarki nie należy do najprostszych, szczególnie, że na rynku dostępnych jest naprawdę wiele modeli, różniących się od siebie parametrami, gabarytami, ceną. Wybierając odpowiedni wariant warto wziąć pod uwagę kilka czynników. Jakich? Sprawdzimy!

Zastosowanie

Najważniejszą kwestią wyboru właściwej sprężarki jest dopasowanie jej do indywidualnych potrzeb. Inny model sprawdzi się przy malowaniu, a inny podczas piaskowania. Ważna jest też wydajność, która bezpośrednio przełoży się na możliwość pracy z urządzeniem. Tam, gdzie ważne są wysokie parametry doskonale sprawdzą się specjalne instalacje, dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Instalacja sprężonego powietrza

Dużą zaletą takiego rozwiązania jest możliwość wykonania indywidualnego projektu, w którym uwzględnione zostaną cechy danego podmiotu. Świetnie sprawdzą się one w miejscach takich jak szpitale, zakłady produkcji czy huty szkła. Gdy zależy Ci na tym, aby maksymalnie wykorzystać potencjał i dopasować go do potrzeb – koniecznie sprawdź ofertę sprężarki Warszawa. Nasi inżynierowie podchodzą do każdego zlecenie profesjonalnie, aby osiągnąć jak najlepszy efekt. Wiedza i doświadczenie pozwala realizować nawet skomplikowane projekty, nic zatem dziwnego, że https://www.sprezarki-techem.com.pl/pl/o-firmie,16.htm posiada doskonałe referencje i polecana jest przez dotychczasowych klientów.

Każda instalacja składa się z określonych elementów. W Techem dbamy o to, aby wysokiej jakości, ponieważ przekłada się to bezpośrednio na efektywność działania i niezawodność całej inwestycji.

System sprężonego powietrza – budowa

Każda taka instalacja zbudowana jest z określonych elementów, w tym: 

  • kompresów, czyli sprężarek, przy czym każda z nich jest wyposażona w specjalny system regulacji i sterowania,
  • systemów umożliwiających uzdatnianie powietrza, czyli odpowiednich filtrów, osuszaczy i cyklonów,
  • zbiorników ciśnieniowych,
  • instalacji dystrybucji sprężonego powietrza.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą TECHEM http://sprezarki-techem.com.pl/.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
160 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *