Technologia

Czy nowoczesne aplikacje ułatwiają naukę języków obcych? Sprawdź z Archibald!

• Zakładki: 42


Obecnie znajomość języka angielskiego daje nam mnóstwo możliwości. Zarówno podróżowanie, jak poszukiwanie pracy stają się łatwiejsze, gdy potrafimy swobodnie komunikować się w języku obcym. Z tego względu od lat rośnie zainteresowanie nauką tego języka, również w Polsce. Dziś opowiemy, jak skutecznie uczyć się angielskiego oraz w jaki sposób do nauki angielskiego wykorzystać nowoczesne aplikacje.

Nauka języka angielskiego – oferta Archibald Centrum Języków Obcych

W ofercie Archibald Centrum Języków Obcych znajdują się różnorodne kursy, które odpowiadają na nasze potrzeby i dają możliwość rozpoczęcia nauki angielskiego pod podstaw lub wznowienia nauki bez względu na nasz poziom językowy. Gdy chcemy dopiero rozpocząć swoją przygodę z językiem, powinniśmy wybrać program Starter. Osoby, którym zależy na przełamaniu bariery mówienia, mogą wybrać kurs English in Action Plus. Sprawdzi się on również doskonale u osób, które do nauki powracają po dłuższej przerwie. Ciekawą propozycją na nadchodzące miesiące są również tzw. kursy jesienne.

Każdy z tych kursów można rozpocząć od dowolnego poziomu – wyjątkiem jest program Starter, który zaczyna się od poziomu A1. Lekcje odbywają się w małych grupach i trwają 45 minut.

Aplikacja do nauki angielskiego – jak uczyć się wygodnie języków obcych?

W Archibald nauka odbywa się online, dzięki czemu jest możliwa z każdego miejsca na świecie. Pomocne okazują się w tym również aplikacje mobilne, które wystarczy zainstalować na smartfonie. Aplikacja do nauki angielskiego, do której dostęp zapewnia Centrum Języków Obcych Archibald, znacząco ułatwia przyswajanie nowego słownictwa. W aplikacji tej podzielone jest ono według poziomów językowych, dzięki czemu z czasem możemy uczyć się coraz bardziej wyspecjalizowanych słów i zwrotów. Nauka z aplikacją online będzie więc znakomitym uzupełnieniem lekcji angielskiego, jakie odbywają się w Archibald.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Archibald Centrum Języków Obcych.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
39 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *