Robot sprzątający

Dyskusje na temat gadżetów oraz przydatnych urządzeń. Chcesz podzielić się jakąś nowinką?
Awatar użytkownika
Wilhelmina_78
Posty: 1
Rejestracja: 26 wrz 2021, 23:57

Robot sprzątający

Post autor: Wilhelmina_78 »

Wiecie co, nie wiem tak naprawdę, czy w dzisiejszych czasach taki sprzęt jak robot sprzątający jest traktowany jeszcze jak gadżet, czy już konieczność, norma, bo przecież większość z nas ma już takie sprzęty w swoich domach, prawda? Dlatego i ja zaczęłam się zastanawiać nad zakupem takiego urządzenia, możecie polecić mi jakiś konkretny model w rozsądnej cenie?
Janek74

Re: Robot sprzątający

Post autor: Janek74 »

Sam myślałem o tym, żeby kupić robot sprzątający, ale w sumie nie mogłem się zdecydować, na to, jaką firmę wybrać. A jak juz jesteśmy na gadżetach, to czy myślicie, że warto zdecydować się na kamerach do monitoringu? Czy warto zastosować je mając działkę w ogrodach rodzinnych? Co chwila są jakieś kradzieże i coraz częściej o tym myślę.
Ariel77

Re: Robot sprzątający

Post autor: Ariel77 »

Ja mogę polecić na przykład monitoring od Eltrox np. ze strony https://www.eltrox.pl/. Duży wybór możliwości, pewne działanie, montaż też nie jest trudny. Zresztą każde pieniądze są warte bezpieczeństwa rodziny, prawda?
Athars

Re: Robot sprzątający

Post autor: Athars »

Aktualnie mamy takie urządzenie oraz jesteśmy bardzo zadowoleni. Powiem szczerze, że gdybm wiedział jak jest wygodne, to na pewno kupiłbym je wcześniej ;)
Urządzeń jest wiele, możńa dorwać w całkiem dobrej cenie obecnie. Polecam szczególnie ze sterowaniem ze smartfona. Można sobie właczyć taki odkurzacz jak jest się w pracy.
www.kodyrabatowe.naszemiasto.pl - przed zakupem polecam zajrzeć sobie tutaj. Można przejrzeć sobie aktualne kody rabatowe na zakup sprzętu.
ODPOWIEDZ