Internet

Pamięć o zmarłych przenosi się do wirtualnej rzeczywistości?

• Zakładki: 71


Specjalny e-cmentarz jest miejscem, dzięki któremu kultywowanie wspomnień staje się jeszcze prostsze. W dzisiejszym artykule opisujemy wyjątkową usługę Wirtualnego Cmentarza, która z dnia na dzień zyskuje coraz więcej zwolenników. 

Bliżej siebie

Cmentarz online eliminuje wszelkie przeszkody i ograniczenia, które uniemożliwiają częste odwiedziny grobów zmarłych. Cyfrowa przestrzeń nie wymaga długich i męczących podróży lub innych poświęceń. Co więcej, specjalnie zaprojektowany obszar doskonale oddaje charakter tradycyjnych wizyt. W jaki sposób?
Dostępne opcje umożliwiają kompleksowe zaprojektowanie wirtualnych grobów. W praktyce oznacza to, że każde miejsce spoczynku jest dopasowane do wymagań każdej osoby, która będzie chciała uczcić pamięć o zmarłym w indywidualny sposób. 

Istnieje możliwość wyboru grobów pojedynczych, podwójnych, rodzinnych, a nawet katakumbach. Twórcy cmentarza online nie zapomnieli również o różnych formach wyrażenia pamięci i miłości. Właśnie dlatego, portal daje możliwość wprowadzenia szeregu ulepszeń. Odwiedzający otrzymują szansę złożenia kwiatów oraz zapalenia świeczki lub znicza. Wirtualny grób staje się wspólnym miejscem spotkań wszystkich członków rodziny, bez względu na odległość i lokalizację.

Ostatni list

Wirtualny Cmentarz oferuje wyjątkową funkcję. Osoba żyjąca otrzymuje możliwość zaprojektowania własnego nekrologu, a także specjalnej wiadomości do bliskich! Opracowany komunikat trafia pod wskazane adresy e-mail. Takie działanie sprawia, że osoba zmarła może przekazać ostatnie przesłanie do rodziny.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Wirtualny Cmentarz

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
89 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *